Tylko do końca tygodnia KLIMATYZATOR SINCLAIR ASV-25BIS 2.65KW
  • Szybka wysyłka zamówienia oraz możliwość darmowej dostawy.
  • 30 dni na zwrot i zwrot pieniędzy.
  • Opakowanie staranne i ekologiczne.
Bezpieczna płatność
Obsługiwane metody płatności
SKU: SK0357608-PL20260512-100306 Kategoria:
Opis
  • Producent: SINCLAIR
  • Model: ASV-25BIS
  • Klimatyzator dachowy
  • Napięcie: 230V
  • Częstotliwość: 50V/Hz
  • Wydajność chłodzenia: 2,65 kW
  • Wydajność grzania: 2,5 kW
  • Długość x wysokość x szerokość część wewn.: 485 x 49 x 610 mm
  • Długość x wysokość x szerokość część zewn. 1077 x 283 x 720 mm mm
  • Otwór montażowy: 400 x 400 mm
  • Grubość dachu: 30 ~ 80 mm
  • Nominalny pobór mocy chłodzenie: 950 W
  • Nominalny pobór mocy grzanie: 780 W
  • Nominalny pobór prądu chłodzenie: 4,1 A
  • Nominalny pobór prądu grzanie: 3,4 A
  • Maksymalny pobór prądu: 6,2 A
  • EER / COP 2,79 / 3,21
  • Typ sprężarki: DC INVERTER
  • Przepływ powietrza – część wewn.: 340 / 290 / 225 m³/h
  • Przepływ powietrza – część zewn.: 760 m³/h
  • Osuszanie: 1,0 l/h
  • Typ czynnika chłodniczego: R32
  • Ilość czynnika chłodniczego: 0,37 kg
  • Ekwiwalent CO2: 0,25 t
  • Zakres temperatury pracy: Grzanie -5 ~ 24 °C ; Chłodzenie 18 ~ 46 °C
  • Waga netto część wewn. / zewn.: 2,7 / 29,5 kg
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE:
  • Dzięki zaawansowanej elektronice urządzenia w trybie czuwania pobiera tylko 1W mocy, obniżając tym samym koszty eksploatacji